Logo Estatoid Tlačítko menu
Přihlásit se Založit účet
Nechodí Vám žádné maily/notifikace? Je možné, že máte nesprávně nastavený vyhledávací filtr.

Nechodí Vám žádné maily/notifikace? Je možné, že máte nesprávně nastavený vyhledávací filtr.

Realitního robota ESTATOID neustále učíme pracovat samostatně a učíme ho též, aby se dokázal učit sám. % chyby je velmi malé a ve většině případů nefunkčností je chybka právě na straně člověka.

Ze zkušeností klientů realitního robota ESTATOID Vám nyní napíšeme, co všechno může způsobit nesprávně nastavený filtr:

99% důvodů, proč ESTATOID neinformuje o nových/stávajících nemovitostech spadá do případu, že si klient/zájemce/hledající zadal velmi malý cenový rozsah hledané nemovitosti

Pro příklad můžeme uvést „hledání malého bytu 2+1 na pronájem v Mostě“, kde si klient zadá velmi malý cenový rozsah 0 – 5 000,--Kč/měsíc.

V tomto případě Vám ESTATOID nenabídne žádné výsledky, protože v dané cenové hladině na internetu nikde není takový byt vůbec v nabídce.

Dalším případem, který vychází ze zkušeností s našimi klienty, jsou „rodinné domy na pronájem“.

Např.: Pronájem rodinných domů – cenové rozpětí 0 – 15 000,--Kč/měsíc. – V celé ČR jsou možná jednotky rodinných domů na pronájem v takovém cenovém rozsahu.

Je pochopitelné, že klient hledá vždy nejlevnější variantu. Pokud ale tuto nejlevnější variantu hledá hned na začátku, připravuje se o celkový přehled nabídky, kterou následně může filtrovat a dál s ní přímo na stránce přehledu s nemovitostmi v rozhraní ESTATOIDu pracovat.

Doporučení:

Jste na ESTATOIDu poprvé a zadáváte hledání. Nechte cenové rozpětí nevyplněné (viz. Obrázek). Tedy robot Vás bude upozorňovat na všechny domy na pronájem ve Vámi vybraném okrese. Nebojte se dostat širokou nabídku. Z té si následně budete moci lépe vybrat.


 

Již jste si zadali vyhledávací filtr, ale nechodí Vám žádné maily a všimli jste si, že jste zadali moc „úzký“ interval cenového filtru. Nic se neděje, filtr s cenovým rozpětím si můžete kdykoli změnit:

Klikněte v ESTATOIDU nahoře na „zobrazit již nastavené“

 

Následně u zvoleného filtru klikněte na „upravit“

 

V přehledu vymažte z cenového intervalu všechny částky a potvrďte.
 

Nyní máte nastavený filtr bez cenového omezení a v rozhraní Estatoidu se Vám okamžitě objeví všechny nemovitosti, které byly nalezeny. Vždy je lepší mít přehled o celkovém trhu, že si zadat velmi úzký filtr a mít omezený přehled.

Nebojte, pokud robot najde více inzerátů, pošle Vám je v jednom mailu a nezahltí Vám stránku.

Poznámka: Pokud chcete změnit lokalitu hledání, bude nutné si zadat nový vyhledávací filtr. V již zadaném filtru nelze měnit okresní ani krajskou lokalitu. Lze měnit pouze: prodej, pronájem, dražby, typ a cena nemovitosti. 

Vaše budoucí nemovitost na vás čeká právě teď

Vyzkoušet 3 dny zdarma →