Logo Estatoid Tlačítko menu
Přihlásit se Založit účet
Pozvánka do rozhraní / aplikace Estatoid, kde najdete váš komplexní přehled vámi zadaného filtru!

Pozvánka do rozhraní / aplikace Estatoid, kde najdete váš komplexní přehled vámi zadaného filtru!

Dovolte nám Vás pozvat do rozhraní v interním systému ESTATOIDu, kde najdete kompletní nabídku výběru nemovitostí dle Vašeho filtru.

E-mailovou komunikaci bereme v ESTATOIDu pouze jako notifikační, tedy upozorňující na novinky dle nastaveného filtru. Nejlepšího přehledu ale dosáhnete, když se podíváte do systému ESTATOID a kliknete na „Zobrazit nemovitosti“ Viz. Obrázek

 

Ihned po rozkliknutí se můžete dostat do největší konkurenční výhody ESTATOIDu na trhu. Jedná se o komplexní přehled všech nemovitostí z celého trhu na jednom místě dle Vámi zadaného filtru. My z vývoje robota tomu říkáme aplikace, i když to vlastně žádná aplikace není. Jedná se o webovou stránku, která svou responzivitou umožňuje též zobrazení na všech mobilních zařízeních.V této „aplikaci“ si můžete zvolit různé typy řazení a lokalit tak, jako kdybyste se dívali na kterýkoli realitní portál s tou výjimkou, že na této stránce uvidíte nabídku odpovídající 98% trhu ve vámi zvoleném regionu z nabídky jak všech realitních kanceláří, tak i samoprodejců.

 

 

Vaše budoucí nemovitost na vás čeká právě teď

Vyzkoušet 3 dny zdarma →