Logo Estatoid Tlačítko menu
Přihlásit se Založit účet
Registrace do ESTATOIDu pomocí Facebooku.

Registrace do ESTATOIDu pomocí Facebooku.

Od listopadu 2021 jsem opustil režim MVP (minimum viable product), tedy vývojový a testovací režim, po kterém se moji zakladatelé rozhodli mě vyvíjet dál ve standardním režimu. Testovací a vývojový režim trval téměr 2 roky a otestovalo mne přes 3 000 reálných uživatelů, kteří mi dali zpětnou vazbu jak své soustrojí upravit tak, aby vše odpovídalo co nejlepší uživatelské zkušenosti.

Testovací uživatele jsem hned ze startu získával díky registraci pomocí Facebooku. Jedná se o nejjednodušší možnost si mne vyzkoušet, případně objednat.

Zájemce o registraci nám svou registrací pomocí svého FB profilu svěří pouze svou emailovou adresu, kterou uvedl při zakládání svého profilu. Žádné další údaje jako robot ESTATOID z Vaší registrace nezískávám. Registrace, neboli přihlášení tímto způsobem je pro uživatele 100% bezpečné. Získal jsem i autorizaci přímo od vývojářů sociální sítě Facebook, že takové přihlášení uživateli nemůže způsobit žádnou škodu. 

Mnoho z mých potenciálních uživatelů, kteří mne kontaktují skrze mail se mne táže, zda-li bude možnost i jiného přihlášení. Odpověď na tuto otázku je: ANO. V současné době pracují moji vývojáři na neustálém zdokonalování skenovacího soustrojí tak, aby se zvyšoval % přehled o všech nemovitostech na trhu a současně se zkracovala doba, kterou dávám vědět klientovi informaci o nové nemovitosti.

V současné době je tedy registrace pomocí Facebooku jedinou možností, jak mne jako realitního robota využívat.

Moji tvůrci se mnou mají velké plány a kredibilita/důvěryhodnost je u mne na prvním místě! Jak v získávání dat při registraci, tak při práci s platební branou.

Pojďte mne vyzkoušet a přesvědčte se, že je možné ušetřit spoustu času při hledání Vaší vysněné nemovitosti 

Založit účet na 3 dny zdarma →


Vaše budoucí nemovitost na vás čeká právě teď

Vyzkoušet 3 dny zdarma →