Logo Estatoid Tlačítko menu
Přihlásit se Založit účet
Estatoid

Estatoid

V životě se potkáváme s nespočetným množstvím výzev, kterým se musíme tvrdě postavit čelem. Například nalézt perfektní místo pro naše žití, pro naše kolegy či náš podnik je někdy velmi tvrdý oříšek. Zvlášť, když existuje nekončící seznam realitních serverů, každý s jinými nabídkami, a nám se z neustálého prohledávání celého internetu začíná pomalu motat hlava. Co kdyby byla jen jedna jediná služba. Ta, které svěříte všechny své požadavky a ona sama filtruje vhodné kandidáty z řad nemovitostí. Zdá se to jako sen? S Estatoidem se můžete od snění posunout zpět do reality.

Robot udělá práci za vás

Estatoid je realitní robot, který vás informuje o novinkách ze všech realitních serverů. Stačí si vytvořit účet, zadat konkrétní specifika a robot vám bude novinky pravidelně zasílat na email, takže o nic nepřijdete. Je to takto jednoduché. Již tedy nemusíte složitě proklikávat skrz internetové stránky a trávit u počítače svůj drahocenný čas. Robot se sám ohlásí pokaždé, když se objeví nové nabídky. V sekci „Zobrazit již nastavené“ můžete své hledání spravovat a přidávat dokonce i další. Vše je přehledné a vymyšlené tak, abyste za počítačem strávili co nejméně času.

Estatoid umí najít více než bydlení

Estatoid se nezaměřuje pouze na bydlení, plní i osobní touhy. Můžete si zde pronajmout mobilheim a procestovat s ním kus světa, nebo se porozhlídnout po vinném sklípku a zasvětit svůj život výrobě vína.

Jelikož chceme dělat svět jednodušší a bydlení přístupnější, zkušební doba je nyní úplně ZDARMA. Aby se ale Estatoid mohl dále rozvíjet, po otestování bude služba již za poplatek.

Už nezbývá, než se z pohodlí domova přihlásit a nechat robota dělat svoji práci. Nikdy jste nebyli tak malý krůček od vaší nemovitosti, jako jste nyní. Estatoid zkrátka odemyká brány k vysněnému bydlení.

Vaše budoucí nemovitost na vás čeká právě teď

Vyzkoušet 3 dny zdarma →