O nás


Co je Estatoid.cz?

Estatoid.cz je agregátor, neboli vyhledavač nemovitostí z celého ČR trhu. Pouhým zadáním klíčových slov umí najít jakoukoli nemovitost napříč celým realitním trhem. Jedná se o ojedinělý projekt na Českém trhu.

Naše vize

Nabídnout zájemcům o nemovitosti komplexní přehled o nabídkách realit ze všech možných zdrojů z celé České republiky na jednom místě. V nejbližší době Estatoid nabídne zájemci přehled o více než 450 000 unikátních inzerátech na celém internetu v ČR.

Konkurenční výhoda

Výhodou Estatoid.cz je, že je celý v responzivním designu. To znamená, že zájemce o nemovitosti má ve svém chytrém mobilním telefonu komplexní přehled o celém realitním trhu ze všech zdrojů.

Výhoda oproti vyhledávání skrze tradiční vyhledávače (Google, Seznam) je, že Estatoid.cz nijak nepriorizuje určité weby, ale dává naprosto relevantní výsledky rovnovážně ze všech zdrojů dle klíčových slov.

Estatoid.cz vyhledává opravdu jen realitní inzeráty. To znamená, že filtruje zmínky o nemovitostech z různých fór, blogů, diskuzních fór a informačních webů.

Ve vyhledávacím filtru můžete najít nemovitosti nacházející se nejen na největších realitních serverech, ale také na těch menších a méně známějších.

Zájemci o nemovitost tedy stačí zajít na Estatoid a začít hledat, než zkoušet více zdrojů a serverů.

Estatoid.cz provozuje společnost Estatoid, s.r.o.

Dostávejte informace o nových nemovitostech
dřív než ostatní

Zavřít, nemám zájem Chci více informací