Logo Estatoid Tlačítko menu
Přihlásit se Založit účet

Recenze uživatelů

Co o nás řekli uživatelé? Zatím toho není moc, ale i tak máme zatím krásnou zpětnou vazbu.

Děkujeme!

V nedávné době se nám pořídilo pořídit za dobrou cenu stavební pozemek ve velmi atraktivní lokalitě. Chtěl jsem poděkovat službě Estatoid, že jsem se o inzerátu mohl dozvědět prakticky chvíli po jeho vydání a být tak mezi prvními zájemci o tuto parcelu. Pak již bylo vše o rychlém jednání s RK.

Ivo Topinka, Liberec, 9.5.2022

S aplikací jsem byla naprosto spokojená, právě díky ní jsem si našla byt, jelikož nabídky na email chodí hned a já byla první, která na daný inzerát odpověděla :-)

Michaela Erlichová, 8.2.2022

Služba Estatoid je fantastická, jednoduše se používá a moc rád ji využívám. Je ideální pro někoho, kdo chce mít z jednoho zdroje přehled o celém trhu od největších portálů až po nejmenší. Estatoid má přesné vyhledávání dle zvolených kritérií a posílá rychlé reakce na nové inzeráty. Právě díky tomu jsem koupil byt za skvělou cenu, o kterém jsem se dozvěděl za 6 minut od zveřejnění inzerátu a byl jsem první volající zájemce. Makléřka byla překvapená, ale pak mi zpětně potvrdila, že v následujících hodinách volalo mnoho dalších zájemců, takže rychlost je v dnešní době opravdu důležitá. Estatoid mohu rozhodně doporučit všem, ať už hledají nemovitost pro vlastní potřeby nebo jako investici. Díky tomu mi odpadlo mnoho manuální práce s procházením jednotlivých portálů a inzerátů. Místo toho na mě vždy díky Estatoidu čeká v inboxu emailové schránky hned několik zajímavých nabídek nemovitostí.

David Rektorys, 31.1.2022
www.rektorys.com

Estatoid mi ušetřil spoustu času, všechny inzeráty na jednom místě, během měsíce jsem nalezla byt, který jsem si přála, doporučuji.

B. Kobrová, leden 2022

Moc děkuji za spolupráči. Byla jsem spokojená vašimi službami Téměř každý den jsem dostávala informace o nových nabídkách. Budu Vaši společnost doporučovat.

Peterová Valerie, prosinec 2021

Při hledání nemovitosti jsem se rozhodl, že vyzkouším Estatoid, protože má velký záběr. Hledal jsme dočasný pronájem bytu na větší vzdálenost a díky této službě jsem jej našel rychle. Teď hledáme finální vysněný dům a věřím, že jej najdeme stejně rychle.

Milan, Frýdlant nad Ostravicí, prosinec 2021

Díky Estatoidu jsem do půl hodiny od zveřejnění věděl o bytu na prodej. Byl jsem první v řadě a díky tomu jsem byt koupil. Skvělá služba!

Martin Křapka, Most, listopad 2021

Robot je super věc a na hodně inzerátu jsem napsala. Jen by se mohlo pohlídat stáří inzerátů. ⭐️⭐️⭐️⭐️

paní Kovářová, říjen 2021

Zkusil jsem a krásně mi to našlo byteček 3+kk. Díky za appku

pan Honza, březen 2021

Prozatím testuji, ale vypadá to v pohodě...

Václav R., únor 2021

Vaše budoucí nemovitost na vás čeká právě teď

Vyzkoušet 3 dny zdarma →